מהו דירוג אשראי

מהו BDI שלילי – ואיך מוחקים אותו?

אם דרוג האשראי שלך לא טוב, אם ה BDI שלילי ("בי די אי"), אם חיווי האשראי שלך אדום, כל הסיכויים שנותני האשראי ישללו את הבקשות שלך ויסרבו לך אשראי.

דרוג אשראי מגדיר את יכולת ההחזר של אנשים בעת לקיחת הלוואה, כרטיס אשראי או כל בקשה לאשראי. מבנקים, חברות חוץ בנקאיות, חברות ליסינג ועוד…

לאלו שביננו שאולי כן יקבלו אשראי עם דרוג נמוך, זה יהיה בריביות גבוהות מאוד מה שאומר שתשלמו הרבה מאוד יותר כסף.
מאגר נתוני האשראי בבנק ישראל, שנפתח לפני כשנה, מקבל דיווחים מבנקים, חברות כרטיסי אשראי, גופים ציבוריים, הוצאה לפועל כונס הנכסים הרשמי (פשיטות רגל) ועוד. כל אלו מדווחים באופן שוטף כל השנה

למזלך, חברתנו לתיקון ושיפור דרוג אשראי יכולה לעזור לך להעלות את דירוג האשראי שלך, למחוק BDI שלילי ("בי די אי"), להפוך חיווי אשראי אדום לירוק ולהעלות את דרוג האשראי שלך – והכל בכפוף לחוק כי זו המומחיות שלנו.

תיקון ו/או שיפור דירוג אשראי נמוך מחייבת בדיקה מעמיקה של דו"ח דירוג האשראי שלך מבנק ישראל.
בדיקה על ידי מומחים: יועצים שזו הכשרתם, עורכי דין המתמחים בתחום וצוות מוביל עבורך.
יבחנו טעויות שאולי קיימות בדו"ח דירוג האשראי שלך, ישנם המון טעויות בדוחות, דהיינו BDI שליליים ("בי די אי") שאפשר לתקן, והכל בכדי להעלות את דירוג האשראי שלך.

דירוג האשראי שלך מחושב ע"י שקלול של נתוני היסטוריה פיננסית, מוסר תשלומים, היקף ההתחייבויות (הלוואות, משכנתא וכו') ומאפייני ההתנהלות השוטפת שלך בהשוואה לכלל אזרחי המדינה.

ולכן, חשוב מאוד להיעזר בשרותיו של יועץ מומחה לענייני דירוג אשראי שיכול לתקן  את דירוג האשראי שלך, ובכך לדאוג שתקבל אשראי ואף אשראי בתנאים הרבה יותר טובים.

לדירוג האשראי שלך יש חשיבות גדולה בקבלת תנאי אשראי. בפעולות מול גוף נותן אשראי כגון, משכנתא, הלוואה, כרטיסי אשראי, מסגרות אשראי וכדומה תוכל להגיע למו"מ ולדרוש תנאים מיטביים מול המלווים. ככל שהדירוג שלך יהיה גבוה יותר, אתה תחשב כלווה בטוח עבור המלווה וכך תוכל לקבל תנאים טובים יותר, ובטח טובים מאלה המוצעים ללווה מסוכן.

לתת למומחים שלנו לערוך ביחד אתך בדיקה מקיפה של דו"ח דירוג האשראי שלך בכדי לעזור לך:
(1) לגלות האם קיימות טעויות בדו"ח האשראי שלך (רוב הסיכויים שיש) ו (2) לעבוד איתנו יחד לתקן את הטעויות בכדי להעלות את דירוג האשראי שלך ולשפר את סיכוייך לקבלת אשראי אף בתנאים טובים הרבה יותר.